W BOSKIM RUCHU BOSKI DUCH

„W BOSKIM RUCHU BOSKI DUCH”

Zapraszam na cykl warsztatów „W boskim ruchu boski duch”. Na 4 cotygodniowych, wakacyjnych spotkaniach do naturalnego ruchu i tańca zaprosimy naszą boskość przejawiającą się w każdej cząstce nas.

Wszyscy jesteśmy boscy, tacy, jacy jesteśmy. Boscy? Co to znaczy? Dla mnie to znaczy, że jesteśmy pełnowartościowi, cudni, cudowni, nieprzeciętni, nadzwyczajni w swojej zwyczajności, niepowtarzalni, unikalni, magiczni, wspaniali, mający moc kreacji i tym samym moc zmiany, i że jesteśmy wolni w swoich wyborach. Czasami tylko się ukrywamy przed naszą boskością, czasami wiele lat. A ja sobie tak myślę, a jakby to było tak spojrzeć jej prosto w oczy:) i z nią zatańczyć? Może masz ochotę?

Podczas spotkań będziemy eksplorować, jak to jest, kiedy pozwalamy poszczególnym wymiarom w sobie prowadzić i poddawać się im. Jak to jest, kiedy prowadzenie oddamy myślom, odczuciom, intuicji czy uczuciom, i kiedy dostrzegamy ich wartość? Jak zmienia się nasz ruch, nasze doświadczenie, kiedy każda cząstka w nas ma głos, swój czas, jest zobaczona, poruszona, uznana i doceniona? W jaki sposób poddanie, pozwolenie, słuchanie, uznanie każdej naszej części i podążanie za nią budzi naszego ducha? Jak to jest, kiedy pozwalamy częściom w sobie współdziałać i się nawzajem wspierać? Jak poruszamy wtedy naszego ducha?

Możesz bosko poruszać jeden temat przez wszystkie spotkania i zaciekawić się, jakie nowe wglądy się pojawiają w zależności od tego, która Twoja część inicjuje ruch – umysł, ciało, serce czy dusza. Jak zmienia się Twoja perspektywa, w zależności od tego, co w Tobie prowadzi, nadaje ton? Możesz też za każdym razem poruszać inny temat i eksplorować, jak to jest ufać prowadzeniu i temu, co się pojawia? Jak to jest zaciekawiać się tym, gdzie kontrujesz bądź utrudniasz sobie sama bądź sam? Co zyskujesz, jak pozwalasz, jak ufasz? Jak to jest, kiedy widzisz wartość w tym, co się pojawia? Jak to jest widzieć i czuć boskość w prowadzeniu i we współdziałaniu? Co się wydarzy, kiedy zobaczysz swój ruch boskim, i jak takie spotkanie może obudzić moc Twojego ducha? Jak możesz taką perspektywę przełożyć na zaufanie w życiu, że to, co Cię teraz prowadzi, działa dla Twojego najwyższego dobra? Jakby to było odkryć tę boskość i iść z nią przez życie, w mocy, w doświadczaniu, w odpuszczaniu, w zaufaniu?

Zapraszam wszystkich ciekawych swojej bokości i otwartych na każdą jej cząstkę, gotowych na eksplorowanie, jak części w nas mogą wzbogacać naszą pełnię i budzić naszego ducha. Jeżeli masz ochotę doświadczyć siebie, zaufania do siebie, w spotkaniu ze sobą, na podłodze, w oddechu, w ruchu, w tańcu, zapraszam.

W warsztacie skorzystam z podejścia Zen Coachingu, Laban Bartenieff Movement System, Terapii Tańcem i Ruchem, a także ze swoich osobistych doświadczeń i odkryć z praktyki tai chi, jogi, tańca intuicyjnego, Movement Medicine, GaGa, Windstyle, focusingu, mindfulness.

MIEJSCE
Studio Moonshot
Aleje Ujazdowskie 24/39a
domofon 111
Warszawa

CZAS
4 czwartki sierpnia 2020
06.08.2020, 13.08.2020, 20.08.2020, 27.08.2020
19:30 – 21:00

FLOW
60 zł – pojedyncze spotkanie
200 zł – 4 spotkania

ZAPISY:
kasia@apu.pl
Kasia Nowak-Kawałowska 516 046 377