Tańczę w ciąży, tworzę życie

Zapraszam Cię na cotygodniowe spotkania relaksacyjne „Tańczę w ciąży, tworzę życie”.

Co tydzień, w środowe poranki, w kameralnym gronie zapraszam Cię do relaksującej, przyjemnej, tanecznej podróży, w której Twój własny oddech, ruch i szept Twojego ciała, jego taniec poprowadzą Cię do spotkania z Tobą samą, przepływem Twojego życia oraz życia, które tworzy się w Tobie. Będziemy zaciekawiać się, jak w czasie ciąży można pozostać w bezpiecznym ruchu i do tego odkrywać jego otulającą, ożywiającą i transformującą moc. To będzie czuły czas Twój z Tobą dający Ci jednocześnie przestrzeń na odkrycie Twojego własnego tańca spokoju, wsparcia i mocy.

Zapraszam Cię do tanecznych eksploracji tego, jak oddając się naturalnemu i delikatnemu ruchowi tworzysz nową jakość w sobie i nową świadomość siebie. Podczas spotkań będzie przestrzeń na to, aby przyjrzeć się, jak Twój własny ruch i taniec mogą:

  • wesprzeć Cię w odnalezieniu siebie i akceptacji Twojego stanu, w budowaniu poczucia własnej wartości i niezależności od opinii innych ludzi,
  • wpływać i pogłębiać Twoje połączenie z Tobą samą, Twoim ciałem, Twoim życiem, a także Twoim maleństwem, które rośnie pod Twoim sercem,
  • regulować Twój stan emocjonalny, Twoje samopoczucie oraz samopoczucie Twojego dziecka,
  • budować uważność, spokój i równowagę wewnętrzną,
  • wprawiać Ciebie i Twoje dziecko w stan relaksu i przyjemności.

Zapraszam Cię, aby we wspólnej przestrzeni zaciekawić się tym, jak Twój taniec może wpływać na doświadczanie Twojego życia, jak może to przeżycie zmieniać? Czy to, jak się poruszasz i zmiana w ruchu mają wpływ na to, co czujesz i tworzysz w swoim życiu, czy Twoje kroki w tańcu zmieniają kroki, jakie stawiasz w życiu, jakie decyzje i działania podejmujesz? Co się zmienia w Twoim życiu, kiedy zmieniasz swój taniec? Jak niezależnie od tego, co życie przynosi przed Twoje stopy, możesz tańczyć z życiem i zaciekawiać się jego potencjałem? Jak możesz czerpać moc dla siebie ze wspólnego tańca z innymi kobietami, innymi matkami?

W Twoim własnym tańcu odkryjesz własne odpowiedzi.

W prowadzeniu warsztatów skorzystam z mocy oddechu i mądrości ciała, podejścia Terapii Tańcem i Ruchem, Laban Bartenieff Movement System, Zen Coachingu, a także ze swoich osobistych doświadczeń i odkryć z praktyki tai chi, jogi, tańca intuicyjnego, Movement Medicine, Windstyle, focusingu, mindfulness, eksploracji głosu i języka.

MIEJSCE
Drama way
ul. Chocimska 12
Warszawa

CZAS
co tydzień w środę
10:00 – 11:30

CENA
50 zł – pojedyncze spotkanie
160 zł – 4 spotkania

ZAPISY
https://forms.gle/iH6gzYaFfv4cq5Yx7