PRZEZ CIAŁO DO SERCA

przez ciało do serca

„PRZEZ CIAŁO DO SERCA”

Zapraszam na drugi już całodniowy, sobotni warsztat „Przez ciało do serca”.

W spotkaniu ze swoim oddechem, ze swoim ciałem i jego ruchem poszukamy swojej drogi do serca, jego pragnień i marzeń.

Czasami nie wiemy, o czym tak naprawdę marzymy, bo tak bardzo się od siebie odcięliśmy, oddaliliśmy, a czasem wręcz umarliśmy, żeby przeżyć w życiu, które zaczeło żyć nami, że nie pamiętamy siebie. Czasami, czujemy, o czym marzymy, jednak brak czasu, nawał obowiązków lub zwyczajnie brak wiary, że możemy żyć swoim pragnieniem, powoduje, że przyjrzenie się pragnieniu swojego serca odkładamy na później. A jakby to było wyjść mu na spotkanie w te wakacje?

Jeżeli czujesz, że Twoje serce szepcze, a może nawet woła do Ciebie i masz przeczucie, że coś pragnie się wyłonić, sprawdź, czy może masz przestrzeń na pozwolenie ciału, aby poprowadziło Cię do głosu Twojego serca.

Podczas spotkania zaprosimy mądrość ciała i jego intuicji do odkrycia przed nami drogi do naszych uczuć i pragnień, do naszych marzeń, tych prosto z serca. Jakby to było zaufać ciału, że ono wskaże Ci drogę do serca i jego pragnień. Jakby to było zaufać, że ciało zna drogę do Twojego serca? Jakby to było pozwolić się poprowadzić do samego środka Twojego serca?

Zapraszam wszystkich otwartych na mądrość ciała, ciekawych siebie, swoich ukrytych marzeń, pragnień serca, i gotowych na eksplorowanie ich w zaufaniu do siebie i w delikatności dla swojej istoty.

Warsztat będzie zanurzony w szczególności w podejściu Zen Coachingu, coachingu integratywno-transpersonalnym, Terapii Tańcem i Ruchem, Laban Bartenieff Movement System oraz moich osobistych doświadczeniach i odkryciach podczas praktyki medytacji w ruchu i tańcu, tai chi, jogi, Movement Medicine, GaGa, Windstyle, focusingu, mindfulness.

MIEJSCE
Studio Moonshot
Aleje Ujazdowskie 24/39a
domofon 111
Warszawa

CZAS
sierpniowa sobota 29.08.2020
10:00 – 18:00

FLOW
200 zł

ZAPISY:
kasia@apu.pl
Kasia Nowak-Kawałowska 516 046 377