NA ROZSTAJU SPOTKAJ SIEBIE

Stoisz przed dylematem.

Jesteś w miejscu, z którym czujesz, że potrzebujesz się rozstać.
Podejmujesz decyzje bądź robisz rzeczy, które Ci nie służą.
Wykonujesz pracę, której już masz po dziurki w nosie.
Dajesz uwagę czemuś, co Cię już nie interesuje.
Pragniesz bliskości, a cały czas się oddalasz.
Jesteś w relacji, lecz myślisz o rozstaniu.

Przeżyłaś zawód, zdradę i nie wiesz, co dalej. Emocje nie pozwalają Ci skupić się na Twoim życiu.
Rozstanie z miejscem, partnerem, partnerką, przyjacielem, przyjaciółką nie było Twoim wyborem ani Twoją decyzją i jest Ci trudno poukładać sobie życie na nowo.

Odeszłaś, odszedłeś skądś, od kogoś, lecz coś nie daje Ci iść przed siebie.
Twoje rozstanie, Twoje pożegnanie to zamierzchła przeszłość, może nawet jesteś w nowej relacji, w nowym miejscu, lecz czujesz, że ta przeszłość jest nadal w Tobie żywa.

Jeżeli bliska jest Ci którakolwiek z powyższych sytuacji i pragniesz coś zmienić, pożegnać, uzdrowić, zobaczyć na nowo. Pragniesz zaprosić coś nowego, odkryć, jak być i żyć w obliczu wyzwań, przed którymi stanęłaś bądź stanąłeś. Czujesz, że już czas. Czas spojrzeć w swoje oczy i zobaczyć siebie. Czas zapytać swoje serce, czego pragnie i pozwolić sobie usłyszeć odpowiedź.

Jakby to było zaciekawić się sobą? Co czujesz? Czego pragniesz? Ty, nie świat. Kim jesteś?

Być może w tym szukaniu siebie mają szansę pojawić się emocje, które umożliwią nowe wglądy, pokażą nowe możliwości. Być może pojawią się rozwiązania lub ich zapowiedzi, które nigdy jeszcze nie przyszły Ci do głowy. Może odejdziesz. Może zostaniesz. Może odkryjesz coś, o co tu naprawdę chodzi. Może zobaczysz coś, czego nie widziałaś, nie widziałeś. Może ważna dla Ciebie osoba, ważne miejsce, ważna dla Ciebie aktywność ukaże Ci się w innej odsłonie niż do tej pory. Może pojawi się przestrzeń, żeby zobaczyć siebie i drugą osobę i okoliczności przez inne niż dotychczas filtry. Jakby to było zobaczyć, usłyszeć, poczuć, otulić, ukochać i spotkać siebie. Tak, aby z czasem stało się dla Ciebie jasne, czego tak naprawdę pragniesz.

Kiedy zwracamy się do siebie, widzimy, spotykamy i czujemy siebie, wtedy mogą się wysycić emocje, uzdrowić rany. Wtedy pojawia się przestrzeń na szept duszy, jasne widzenie. Budzi się Twoja prawda, a ona budzi moc tworzenia. Pojawiają się rozwiązania i przestrzeń na działanie.

Zapraszam wszystkich ciekawych bogactwa niepozornych skarbów pojawiających się na drodze życia oraz darów życia zapakowanych być może czasami w niezbyt wyględny papier pakowy, a może nawet w brudną gazetę. Być może ciekawi Cię, co też to życie podstępnie chce Ci podarować cennego dla Ciebie i tylko dla Ciebie.

Zapraszam Cię do spotkania ze sobą, z mądrością Twojego umysłu, serca, ciała i ducha, a także do wspólnego bycia w szacunku i zaufaniu. W kameralnej grupie będziemy się zaciekawiać, słuchać, mówić, poruszać, tańczyć, rysować, rozmawiać, pisać. I w tym będziemy wspólnie i każda, każdy z osobna odkrywać swoje własne skarby. Będziemy spotykać siebie.

Warsztat poprowadzę w duchu Zen Coachingu oraz NVC, czerpiąc z bogactwa mocy intencji, uważności i oddechu, mądrości serca i ciała, skarbów Terapii Tańcem i Ruchem, Laban Bartenieff Movement System, a także ze swoich osobistych doświadczeń i odkryć z praktyki tai chi, jogi, tańca intuicyjnego, Movement Medicine, Windstyle, focusingu, mindfulness, eksploracji głosu, języka oraz pola energetycznego.

MIEJSCE
Satwa Joga
ul. Felińskiego 24
Warszawa Żoliborz

CZAS
sobota 06.11.2021, 11:30 – 19:00
niedziela 07.11.2021, 10:00 – 16:00

CENA
550 zł
500 zł do dnia 15.10.2021r.
miejsce gwarantuje wpłata zaliczki w wysokości 250 zł

ZAPISY
https://forms.gle/TC4BwYx9Htwx2PTCA

KONTAKT
516046377