KOGO WIDZISZ GDY NA SIEBIE PATRZYSZ?

„KOGO WIDZISZ GDY NA SIEBIE PATRZYSZ?”

W ramach Wabi Sabi Ladies College zapraszam na warsztat pod tytułem „Kogo widzisz, gdy na siebie patrzysz?”, który odbędzie się w dniu 22.09.2021 o godzinie 19:00 na Zoomie, czyli gdzie chcesz:)

W zaciszu domowym, w spotkaniu ze sobą, na podłodze, na fotelu, w oddechu, w byciu, w ruchu, w bezruchu, w słowach, w czuciu, w przepływie życia, zapraszam Cię do zaciekawiania się sobą oraz bogactwem Twoich wymiarów wewnętrznych i zewnętrznych, do odkrywania tego, kogo w sobie widzisz.

Czy widzisz siebie tylko oczami?
Czy patrząc na siebie widzisz siebie?
Kto decyduje, kogo widzisz w sobie, o sobie i na sobie?
Kogo możesz w sobie zobaczyć?

Warsztaty, które poprowadzę będą zanurzone w mojej pasji przyglądania się sobie i odkrywania siebie co chwilę na nowo, w ciekawości siebie i otwartości na wszystkie swoje odsłony. Głęboko wierzę, że my sami najlepiej wiemy, kim jesteśmy w każdym momencie. Nasze spotkania będą inspirowane moimi osobistymi wglądami i wnioskami z praktyki Zen Coachingu, Terapii Tańcem i Ruchem, Laban Bartenieff Movement System, medytacji, praktyki świadomego oddechu, tai chi, jogi, tańca intuicyjnego, Movement Medicine, GaGa, Windstyle, focusingu, mindfulness, eksploracją głosu, języka oraz pola energetycznego.

ZAPISY
https://app.evenea.pl/event/wabisabi2021/