CIAŁO PROWADŹ – NIEZALEŻNIE OD OKOLICZNOŚCI

dciało prowadź niezależnie od okoliczności

„CIAŁO PROWADŹ – NIEZALEŻNIE OD OKOLICZNOŚCI”

Zapraszam na cykl warsztatów „Ciało prowadź – niezależnie od okoliczności”, który swoją premierę miał on-line. Na 4 cotygodniowych, wakacyjnych spotkaniach w naturalnym ruchu i tańcu będziemy eksplorować kolejno spokój, przepływ życia, radość i miłość niezależnie od okoliczności.

Czasami to, co spotykamy na swojej drodze jest trudne, a czasami nie. Niezależnie od tego, co się dzieje na zewnątrz i w wyniku tego wewnątrz nas, w naszym ciele są miejsca, przestrzenie przez nas nieodkryte. Chciałabym Cię zaprosić do wspólnego poszukiwania, zaciekawiania się, gdzie one są, jak je odnajdywać, jak się z nimi łączyć i jak z nich czerpać, niezależnie od tego, co się dzieje na zewnątrz i wewnątrz nas. Jakby to było dać się ciału prowadzić przez okoliczności oraz emocje spotykane na drodze życia, zaciekawiać się, jak ciało i jego ruch może nas wesprzeć tu i teraz w kontakcie ze sobą, w przeżyciu emocji, jak może dać ukojenie, relaks, wytchnienie, dać dostęp do czegoś więcej? Być może poza trudnymi w przeżyciu emocjami, takimi na przykład, jak złość, smutek czy żal jest przestrzeń, w której być może może pojawić się spokój czy subtelna radość istnienia, a może ożywienie. Jak ruch i odczucie ciała, doznania z ciała mogą poprowadzić nas do innych wymiarów nas samych. Co jest jeszcze? Jak poczuć się wielowymiarowo, w zgodzie z naszą wielowymiarową naturą?

Zapraszam wszystkich ciekawych bogactwa swoich wymiarów wewnętrznych i otwartych na doświadczenie swojego ciała i jego ruchu jako wsparcia niezależnie od okoliczności życia. Zapraszam każdego gotowego na taniec ciała z sercem, umysłem i duchem. Jeżeli masz ochotę na spotkanie przede wszystkim ze sobą, na podłodze, w oddechu, w ruchu, w tańcu, zapraszam.

W warsztacie skorzystam z podejścia Zen Coachingu, Terapii Tańcem i Ruchem, Laban Bartenieff Movement System, a także ze swoich osobistych doświadczeń i odkryć z praktyki tai chi, jogi, tańca intuicyjnego, Movement Medicine, GaGa, Windstyle, focusingu, mindfulness.

MIEJSCE
Aleje Ujazdowskie 24/39a
Studio Moonshot
Warszawa

CZAS
4 czwartki lipca 2020
09.07.2020, 16.07.2020, 23.07.2020, 30.07.2020
19:30 – 21:00

FLOW
60 zł – pojedyncze spotkanie
200 zł – 4 spotkania

ZAPISY:
kasia@apu.pl
Kasia Nowak-Kawałowska 516 046 377