O mnie

Nazywam się Kasia Nowak-Kawałowska.

Wspieram procesy okołorozstaniowe oraz rozwodowe od strony emocjonalnej, komunikacyjnej i prawnej. Pracuję z parami i indywidualnie.
Indywidualnie prowadzę również hipnoterapię i autoregulację w obecności.
Małym grupom oferuję warsztaty relaksacyjno-rozwojowe.

W swojej pracy korzystam ze swojego doświadczenia i umiejętności zdobytych w zawodzie:

  • tłumacza i nauczyciela języka niemieckiego i angielskiego – Wydział Lingwistyki Stosowanej UW,
  • prawnika – Wydział Prawa, Uczelnia Łazarskiego,
  • mediatorki NVC – Studium Mediacji,
  • coacha w podejściu Zen Coachingu, Coachingu Integratywno-Transpersonalnego oraz Norman Bennett Academy,
  • absolwentki kursu terapii tańcem i ruchem – Instytut DMT,
  • trenerki języka ruchu i świadomej pracy z ciałem w podejściu terapii tańcem i ruchem oraz Laban Bartenieff Movement System
  • hipnoterapeutki – Polska Akademia Hipnozy,
  • absolwentki szkolenia certyfikacyjnego dla trenerów Familylab Polska wartościami i podejściem w budowaniu relacji w rodzinie zaproponowanym przez Jespera Juula.

Jestem w trakcie szkolenia Somatic Experiencing, metody leczenia objawów traumy oraz łagodzenia chronicznego stresu, stworzonej przez Petera A. Levin’a.

Moja praca jest również inspirowana moją osobistą praktyką energetyczną i medytacyjną, praktyką focusingu i mindfulness, organicznym i intuicyjnym odkrywaniem tańca i ruchu, praktyką tai chi, jogi, Movement Medicine, GaGa, Windstyle, eksploracją głosu i praktyką Voice Being oraz Songdance, praktyką czytania Kronik Akaszy, Masażu Dotyk Motyla, Soul Body Fusion®, fascynacją językiem, a także improwizacją sceniczną.

Ta różnorodność, której dotknęłam podczas swojej podróży i umieszczenie w samym jej środku nas ludzi, naszego rozwoju, naszych emocji, konfliktów wewnętrznych i konfliktów z innymi ludźmi, naszych sporów sądowych, naszych doświadczeń z lat dziecięcych i nastoletnich, naszych strat, ran, traum, doświadczeń w relacjach bliższych i dalszych, naszych przekonań, lęków, marzeń i strachu przed ich spełnianiem pozwoliła mi spojrzeć na siebie, na ludzi, na rzeczywistość, wyzwania czy konflikty z wielu perspektyw, ugruntowała moją otwartość i dała dostęp do mojej własnej mocy. Zakorzeniła mnie we mnie, uwalniając od innych i pozwalając jednocześnie docenić inność i odmienność. Pokazała mi również, że różne metody, różnymi drogami, różnymi kanałami, choć także wieloma podobieństwami, mogą nas poprowadzić do odkrycia, kim naprawdę jesteśmy.

Jeżeli zainteresowało Cię to, czym się zajmuję, zapraszam Cię do bezpośredniego kontaktu.

Zapraszam Cię także do obejrzenia mojego tańca dziękczynnego, który zarejestrował dla mnie na pamiątkę Cai Caslavinieri. Na 40. urodziny podarowałam sobie dwugodzinną medytację w docenieniu mojego życia, każdej jego chwili. To krótki film z mojego spotkania ze sobą.

Zapraszam na mój kanał na YouTube oraz stronę na Facebooku: